...

HumanPerformance.lt rėmimo politika

Tikslas

Mūsų rėmimo programa siekia užmegzti abipusiai naudingus santykius su asmenimis, kurie atitinka mūsų prekės ženklo vertybes ir gali prisidėti prie HumanPerformance.lt reklamavimo ir augimo.

Tinkamumo kriterijai:

  1. Aistra sveikatingumui ir sportui:

    – Būsimi mūsų prekės ženklo ambasadoriai turėtų propaguoti sveiką gyvenimo būdą, turėti aistrą sveikatingumui ir sportui.

2. Būti aktyviems socialiniuose tinkluose:

    – Kandidatai turi aktyviai vystyti savo socialinių tinklų paskyras tokiose platformose kaip pvz., „Instagram“, „YouTube“ ar blog’uose.

  1. Prekės ženklo derinimas:

    – Asmenys turėtų lygiuotis į HumanPerformance.lt vertybes ir įvaizdį. Tai apima įsipareigojimą užtikrinti kokybę, autentiškumą ir skatinti atsakingą papildų naudojimą.

Privalumai remiamiems asmenims:

  1. Nemokamos dovanos ir priedai:

Mūsų remiami asmenys turės galimybę retkarčiais gauti nemokamų dovanų, įskaitant maisto papildus ir prekes iš „HumanPerformance“.

  1. Išskirtinės nuolaidos:

    – Remiami asmenys turės galimybę naudotis išskirtinėmis nuolaidomis asmeniniam naudojimui.

  1. Bendradarbiaujanti rinkodara:

    – Aktyviai bendradarbiausime su remiamais asmenimis, siekdami bendrai kurti turinį ir reklamas, su tikslu didinti matomumą ir auditorijos įsitraukimą.

Remiamų asmenų lūkesčiai:

  1. Turinio kūrimas:

    – Tikimasi, kad remiami asmenys nuolat kurs aukštos kokybės turinį (pavyzdžiui, „Instagram“ įrašus ar istorijas), kuriuose bus rodomi „HumanPerformance“ produktai, pabrėžiama jų nauda ir skatinamas sveikas gyvenimo būdas.

  1. Nuoseklus prekės ženklo vaizdavimas:

    – Visame, remiamame turinyje palaikykite teigiamą ir nuoseklumą turintį „HumanPerformance“ reprezentacinį įvaizdį, laikydamiesi prekės ženklo gairių.

  1. Įsitraukimas ir pasiekiamumas:

    – Aktyviai bendraukite su savo auditorija ir atsakykite į užklausas apie „HumanPerformance“. Stenkitės išplėsti savo pasiekiamumą ir įtaką sveikatingumo ir sporto bendruomenėje.

  1. Našumo metrika:

    – Reguliariai bendrinkite našumo metriką su „HumanPerformance“, įskaitant įsitraukimo rodiklius, stebėtojų skaičiaus augimą ir remiamo turinio poveikį.

Rėmimo nutraukimas:

Jei remiami asmenys nepateisina išdėstytų lūkesčių arba pažeidžia sutarties sąlygas, „HumanPerformance“ pasilieka teisę nutraukti rėmimo santykius.

Ši politika yra periodiškai peržiūrima ir atnaujinama. HumanPerformance.lt pasilieka teisę savo nuožiūra keisti sąlygas, jei reikia, kad rėmimo programa būtų sėkminga.

Jei susidomėjote, užpildykite formą:

HumanPerformance.lt