...

Kas yra Andrew Huberman?

Andrew Huberman, mokslų daktaras, neurologas ir Stanfordo medicinos mokyklos neurobiologijos katedros profesorius, psichiatrijos mokslų profesorius. Pasaulyje labai išpopuliarėjęs, kuomet pradėjo vesti savo Youtube kanalą Huberman Lab.

Savo kanale jis dalinasi savo žiniomis, moko apie sveiką gyvenimo būdą. Kaip ilgiau išlikti sveikam, energingam ir jaunam.

Kokius maisto papildus vartoja Andrew Huberman?

Žemiau pateikiamas papildų sąrašas, kuriuos rekomenduoja vartoti Andrew. Kartu pateikiame nuorodas į panašius, analogiškus papildus, kuriuos galite įsigyti humanperformance.lt parduotuvėse. Taip pat tai gali būti viena iš sudedamųjų dalių, bendrame vitaminų/mineralų komplekse. Jei turime kelis tokius pačius papildus, rekomenduosime stipresnius bei veiksmingesnius.

Svarbu žinoti, kad šie teiginiai nėra suderinti su VMVT, tai tik Andrew Hubeman išdėstyta nuomonė. Neviršykite ant pakuotės nUrodytų dozių.  Prieš vartodami maisto papildus, būtinai pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Hubermano papildai/sudedamosios dalys, kurie pasak jo gali pakelti teststerono lygį:

 • Tongkat Ali – 400 mg dienos norma
 • Fadogia Agrestis – 400 – 600 mg dienos norma

Hubermanas juos vartoja kartu, tačiau juos galima vartoti ir atskirai.

 • Cinkas – svarbus, norint išlaikyti tinkamą testosterono lygį organizme
 • Boras – 2 – 4 mg per dieną

Hubermano papildai/sudedamosios dalys, kurie pasak jo gali pagerinti miego kokybę:

Hubermanas visus šiuos papildus vartoja kartu, likus 60 minučių iki miego (humanperformance pastaba – kalbama apie kiekvieną vitaminą/mineralą atskirai. Gali taip būti, kad kuris nors siūlomas papildas sudarytas iš kelių sudedamųjų dalių, pvz. Magnis + Vitaminas D3 +Vitaminas K2)

Retkarčiais Hubermanas prideda iš šiuos papildus :

Hubermano papildai/sudedamosios dalys, kurie pasak jo gali pagerinti proto aštrumą, koncentacija, susikaupimą:

 • Alpha-GPC – 300 mg
 • L-Tyrosine – 500 mg
 • Phenylethylamine (PEA) – 500 mg

Šiuos papildus Hubermanas stengiasi vartoti atskirai, skirtingu paros metu.

Hubermano papildai/sudedamosios dalys, kurie pasak jo gali pažintines funkcijas:

Kiti papildai, kuriuos vartoja Andrew:

Papildai, apie kuriuos, Andrew užsimena, tačiau nėra žinoma ar jis juos vartoja:

 • L-Karnitinas 1, L-Karnitinas 2 – Galėti padėti svorio mažinime, depresijos gydyme, gydant vyrų nevaisingumą.
 • Cissus Quadrangularis – Gali padidinti serotoniną
 • Nicotine – Susikaupimui, koncentarcijai
 • Turkesteronas – lengvas anabolinis poveikis

Papildai, kuriu Huberman nevartoja:


Atminkite: Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas! Rūpinimasis savo sveikata yra labai sveikintinas dalykas. Kuomet rūpinamės savimi, savo fizine bei emocine sveikata, esame laimingesni, žvalesni ir darbingesni. Žmogaus sveikatai, ypatingai didelę reikšmę turi geras miegas, fizinis aktyvumas, kokybiškas, sveikas maistas ir bendravimas su kitais žmonėmis. Jei į savo racioną įtrauksite kuo daugiau įvairesnio maisto – daržovių, vaisių, įvairių grūdinių patiekalų, duonos gaminių, mėsos, organizmas įsisavins, visas jam naudingas medžiagas ir tikėtina jų netrūks. Papildai, vitaminai, mineralai, tai tik mitybos papildymas, vartokite juos tik tuo atveju jei gerai žinote, kad vienos ar kitos medžiagos Jums trūksta. Arba jei tą parekomendavo gydytojas. Idealus variantas, jei galite pasidaryti kraujo tyrimą ir tiksliai nustatyti, kokių medžiagų Jums trūksta. Būkite sveiki ir laimingi!

HumanPerformance.lt

HumanPerformance.lt